- Nowy
Oferujemy adaptery pod dodatkowe zaciski do aut BMW E39 sedan, ale również do aut które belkę z E39 mają zeswapowaną z innym nadwoziem. Zestaw składa się z dwóch adapterów na lewą i prawą stronę. Nasz produkt umożliwia podłączenie hydraulicznego hamulca ręcznego na osobnym zacisku.
Adapter nie wymaga spawania a jedynie przykręcenia do wahacza przy użyciu kleju do gwintów. Przed montażem należy lekko zeszlifować zwrotnicę i gniazdo pod linkę ręcznego, tak jak to ujęliśmy na zdjęciach. Przed montażem trzeba odkręcić jeden wahacz, który po montażu adaptera z powrotem przykręcamy.
Czujnik ABS może bez problemu zostać.
Produkt zawiera zestaw śrub konieczny do montażu.
Jakiego dodatkowego zacisku użyć?
Tu obowiązuje zasada, że jeśli mamy wersję np. 520 to dodatkowy zacisk z jarzmem tez musi być od 520, jeśli jest to wersja 540 to zacisk i jarzmo też od 540 itd.
W razie wątpliwości co do dopasowania produktu oraz podzespołów, które chcą Państwo zamontować dzięki naszemu adapterowi proszę śmiało pytać .
Nasz produkt wykonany jest w POLSCE.
Opis
Zobacz także